Komenda Powiatowa Policji w Pleszewie
Wydarzenia
"Dopalacze niszczą życie" - prelekcja dla gimnazjalistów z Chocza. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
07.10.2015.
Obraz Pleszewscy policjanci regularnie spotykają się z uczniami szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, a także z ich rodzicami. Spotkania te odbywają się w ramach programu profilaktycznego „Dopalacze niszczą życie”. Celem programu jest ochrona młodzieży przed zgubnymi skutkami jednej z najgorszych plag współczesnego społeczeństwa, jakim są dopalacze.
…więcej
 
Kierowca poloneza potrącił dwie osoby na przejściu dla pieszych. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
06.10.2015.
Obraz Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj wieczorem na ul. Wojska Polskiego w Pleszewie. Kierowca poloneza potrącił dwie osoby, przechodzące przez przejście dla pieszych.
…więcej
 
Konkurs plastyczny "Zobaczyłem, usłyszałem i...? | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
05.10.2015.
Obraz Hasło przewodnie konkursu „Zobaczyłem, usłyszałem i…?” jest nazwą programu prewencyjnego prowadzonego przez pleszewską policję we współpracy z samorządami. Celem programu jest zachęcenie mieszkańców Powiatu Pleszewskiego do przekazywania Policji swoich spostrzeżeń o czynach szkodliwych i społecznie nagannych, których byli świadkami oraz uświadomienie im, że taka obywatelska postawa przyczyni się do ograniczenia przestępczości. Na co dzień możemy stać się świadkami przemocy w rodzinie, kradzieży, wybryków chuligańskich, łamania przepisów ruchu drogowego itd. Celem konkursu plastycznego jest m.in. rozpropagowanie programu wśród mieszkańców.
…więcej
 
"Dopalacze niszczą zycie" - kolejne spotkania z rodzicami. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
03.10.2015.
Obraz Pleszewscy policjanci przeprowadzili kolejne spotkania z rodzicami uczniów szkół średnich. Tematem przewodnim były dopalacze. Prelekcje odbyły się w ramach programu prewencyjnego pn. „Dopalacze niszczą życie”.
…więcej
 
Międzynarodowy Dzień/Tydzień Mediacji. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
30.09.2015.
Obraz Informujemy, że w tym roku Międzynarodowy Dzień Mediacji przypada na 15 października, natomiast Tydzień Mediacji odbędzie się w dniach 12-17 października. Koncepcja tegorocznych obchodów przebiegających pod hasłem "Masz prawo do mediacji" opiera się na propagowaniu inicjatyw lokalnych, włączeniu lokalnych środowisk do działań a także współpracy pomiędzy ośrodkami mediacyjnymi, wymiarem sprawiedliwości i Ministerstwem Sprawiedliwości.
 
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1683
PUBLIKACJE
Dopalacze kradną życie

http://www.policjant.niebieskalinia.pl/aktualnosci.html

 

debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg
zly-dotyk
z_skrzynka.jpg
Zastrzeganie dokumentów tożsamości
zastrzez_dokumenty
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Dobór do Policji
dobor
Informacyjny Serwis Policyjny
serwis_inf_policji
Popularne