Komenda Powiatowa Policji w Pleszewie
Wydarzenia
Wjechała samochodem w schody. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
01.12.2016.
Obraz 55-latka z Pleszewa, kierując samochodem marki Peugeot nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze i uderzyła w schody banku. Została ukarana mandatem karnym.
…więcej
 
Działania "Alkohol i narkotyki" | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
01.12.2016.
Obraz Wczoraj na terenie powiatu pleszewskiego policjanci przeprowadzili działania pn. "Alkohol i narkotyki”. To nazwa policyjnych działań, których głównym celem jest eliminowanie z ruchu drogowego kierujących, którzy za kierownicę wsiedli po spożyciu alkoholu lub środków odurzających.
…więcej
 
Pierwszoklasiści z odblaskami | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
30.11.2016.
Obraz Blisko 1 tys. pierwszoklasistów ze wszystkich szkół podstawowych z powiatu pleszewskiego otrzymało elementy odblaskowe w ramach akcji profilaktycznej pn. „Bezpieczna droga do szkoły”. Podczas spotkań dzieci uczą się, m.in. bezpiecznych zachowań na drodze. To już kolejna wspólna inicjatywa policji i banku spółdzielczego, który sfinansował odblaski.
…więcej
 
Wiozła oplem siedmioro dzieci. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
30.11.2016.
Obraz Zgodnie z przepisami za przewożenie zbyt dużej liczby osób kierującemu zatrzymywane jest prawo jazdy na 3 miesiące. Ostatnio zetknęła się z nimi, kierująca oplem zatrzymana przez pleszewskich policjantów. Jak się okazało podczas kontroli, przewoziła ona o 3 pasażerów za dużo. Kobieta utraciła prawo jazdy oraz została ukarana mandatem.
…więcej
 
KWP - "Kryształowe Gwiazdy" wręczone po raz dwunasty! | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
29.11.2016.
Obraz 25 listopada na ręce 101 wielkopolskich policjantów i policjantek zostały złożone podziękowania za wzorową i ofiarną służbę. Tegoroczni laureaci „Kryształowej Gwiazdy” swoją postawą udowodnili, że służba w Policji to przede wszystkim działanie na rzecz drugiego człowieka i niesienie pomocy nawet z narażeniem własnego życia. Nagrody po raz dwunasty ufundowane zostały przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu oraz Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego.  Wśród wyróżnionych znaleźli się pleszewscy policjanci.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1946
PUBLIKACJE
Dopalacze kradną życie

http://www.policjant.niebieskalinia.pl/aktualnosci.html

 

debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg
zly-dotyk
z_skrzynka.jpg
Zastrzeganie dokumentów tożsamości
zastrzez_dokumenty
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Dobór do Policji
dobor
Informacyjny Serwis Policyjny
serwis_inf_policji
Popularne