Komenda Powiatowa Policji w Pleszewie
Wydarzenia
KONSULTACJE SPOŁECZNE W RAMACH TWORZENIA MAP ZAGROŻEŃ | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
05.02.2016.
Obraz Na terenie powiatu pleszewskiego rozpoczęły się konsultacje (debata) społeczne, dotyczące stworzenia lokalnej mapy zagrożeń, która będzie dostępna dla społeczeństwa i aktualizowana nie rzadziej niż w cyklach kwartalnych. Będą one przeprowadzone przez Komendanta Powiatowego Policji w Pleszewie.  Podczas prowadzonych konsultacji, każda z osób w nich uczestnicząca będzie mogła wyrazić swoją opinię oraz wskazać na zagrożenia, jakie występują na obszarze, na którym zamieszkuje (zagrożenia w powiecie, gminie, osiedlu, sołectwie, miejscowości, ulicy)
…więcej
 
Zatrzymani za włamania i rozbój. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
21.01.2016.
Obraz Dwóch mieszkańców Pleszewa w wieku 19 i 20 lat odpowie za włamania do piwnic i rozbój.  Obaj są doskonale znani wymiarowi sprawiedliwości.  Za przestępstwa, których się dopuścili grozi im kara pozbawienia wolności do lat 12. 
…więcej
 
Kolizja drogowa w Kuczkowie. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
20.01.2016.
Obraz Wczoraj przed godz. 18.00 w Kuczkowie doszło do zderzenia samochodu marki Skoda z fordem. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym. 
…więcej
 
Kolizje drogowe. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
18.01.2016.
Obraz Apelujemy o ostrożność na drogach. Pogorszenie się warunków atmosferycznych w ciągu kilku ostatnich dni zaskoczyło wielu kierowców w naszym kraju. Niestety, nie wszyscy pamiętają o tym, że gdy temperatura jest na niewielkim plusie albo spada poniżej zera, a na drodze pojawia się śnieg, pada deszcz z mżawką, warunki na jezdni są wyjątkowo zdradliwe i należy jechać ostrożniej, wolniej i rozsądniej.
…więcej
 
Nie bądźmy obojętni! | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
18.01.2016.
Obraz Kiedy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada, jest zbliżona do zera, lub niższa, nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1756
PUBLIKACJE
Dopalacze kradną życie

http://www.policjant.niebieskalinia.pl/aktualnosci.html

 

debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg
zly-dotyk
z_skrzynka.jpg
Zastrzeganie dokumentów tożsamości
zastrzez_dokumenty
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Dobór do Policji
dobor
Informacyjny Serwis Policyjny
serwis_inf_policji
Popularne