Komenda Powiatowa Policji w Pleszewie
Wydarzenia
APEL KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI DO MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO | Drukuj |
Autor: KWP Poznań   
24.10.2016.
Obraz Szanowni mieszkańcy Wielkopolski ! Śmierć na drodze, to nie tylko tragedie ofiar, ale także nieopisane tragedie ich najbliższych. To również wielkie tragedie dla sprawców, którzy z konsekwencjami zabicia człowieka lub jego okaleczenia zmagać się będą przez lata, a w swoich sumieniach, z pewnością do końca swojego życia.
…więcej
 
Zdarzenia na terenie powiatu. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
24.10.2016.
Obraz Zdarzenia w dniach od 19 - 21 października na terenie powiatu pleszewskiego.
…więcej
 
Komunikat KPP - znaleziono telefon. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
21.10.2016.
Obraz W środę do KPP w Pleszewie zgłosiła się mieszkanka Pleszewa, która ok. dwa tygodnie wcześniej na ulicy Kraszewskiego w Pleszewie znalazła telefon komórkowy marki Samsung. Właściciela zagubionego telefonu prosimy o osobisty kontakt z naszą jednostką lub pod numerem telefonu 62 742 92 00 lub 997. 
 
Mediacja prawem każdego | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
19.10.2016.
Obraz Wzorem lat ubiegłych w Polsce odbędzie się kolejna edycja działań na rzecz promowania mediacji w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Mediacji oraz Tygodnia Mediacji, organizowanych przez Ministerstwo Sprawiedliwości we współpracy z siecią koordynatorów ds. mediacji oraz organizacjami pozarządowymi W tym roku Międzynarodowy Dzień Mediacji wypada 20 października, natomiast Tydzień Mediacji odbędzie się w dniach 17-22 października 2016 roku. Jednocześnie do włączenia się w tę inicjatywę Ministerstwo Sprawiedliwości zaprosiło również polską Policję.
…więcej
 
Szukamy świadków wypadku na u. Hallera w Pleszewie. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
16.10.2016.
Obraz Pleszewscy policjanci prowadzą postępowanie w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 27 września br. o godz. 16.30 w Pleszewie na ul. Hallera. Doszło wtedy do zderzenia samochodu osobowego marki Honda z motocyklem marki Suzuki. Policjanci proszą o kontakt świadków zdarzenia, w szczególności kobietę, która w chwili wypadku przechodziła przez przejście dla pieszych. Z pleszewską komendą można kontaktować się osobiście lub pod numerem telefonu 62 7429 200.
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1917
PUBLIKACJE
Dopalacze kradną życie

http://www.policjant.niebieskalinia.pl/aktualnosci.html

 

debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
informacje-z-odpraw.jpg
zly-dotyk
z_skrzynka.jpg
Zastrzeganie dokumentów tożsamości
zastrzez_dokumenty
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
www.pyrek.pl
Dobór do Policji
dobor
Informacyjny Serwis Policyjny
serwis_inf_policji
Popularne