Komenda Powiatowa Policji w Pleszewie
Wydarzenia
Kierowca bmw wjechał w lampę, kierowca forda w garaż. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
15.09.2014.
Obraz13 września br. oficer dyżurny  pleszewskiej komendy odebrał dwa telefoniczne zgłoszenia o zdarzeniach drogowych. Do pierwszego doszło przed godz. 16.00 na jednym z pleszewskich skrzyżowań. Kierowca bmw wjechał w lampę uliczną, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia. Kilka godzin później w Żegocinie, 19-letni kierowca forda wjechał w garaż. Obaj kierowcy za swoje czyny odpowiedzą przed sądem.
…więcej
 
34-latek odpowie za przywłaszczenie portfela. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
12.09.2014.
Obraz 34-letni mieszkaniec Pleszewa odpowie za przywłaszczenie portfela, w którym znajdowała się gotówka w kwocie 1700 zł. i dokumenty. Do zdarzenia doszło w niedzielę (7 września br.) w jednym z pleszewskich sklepów. Mężczyźnie grozi kara więzienia do lat 5. 
…więcej
 
Zwycięzcy konkursu "Dzielnicowy Roku" nagrodzeni. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska/KWP   
11.09.2014.
Obraz Policjanci z patrolów prewencyjnych i dzielnicowi to tzw. "funkcjonariusze pierwszego kontaktu". Są najbliżej obywateli i w swojej codziennej służbie dbają o ich bezpieczeństwo. Wczoraj w Wielkopolskim Urzędzie Wojewódzkim nagrody z rąk Wielkopolskiego Komendanta Policji w Poznaniu insp. Rafała Batkowskiego, Wojewody Wielkopolskiego Piotra Florka oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów podisnp. Andrzeja Szarego odebrali najlepsi z najlepszych – zwycięzcy tegorocznych konkursów "Patrol Roku" i "Dzielnicowy Roku". Wśród nagrodzonych jest policjant z Posterunku Policji w Choczu asp. Adam Latański, który zajął w konkursie III miejsce.
…więcej
 
27-latka uderzyła oplem w drzewo. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
10.09.2014.
Obraz 9 września br. przed godz. 8.00 w Polskich Olędrach doszło do kolizji drogowej. 27-latka kierująca oplem, wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo. Policjanci w tej sprawie prowadzą czynności wyjaśniające.
…więcej
 
Komunikat KPP - odnaleziono rower. | Drukuj |
Autor: Monika Kołaska   
09.09.2014.

Obraz
20 sierpnia 2014 r. policjanci z pleszewskiej komendy zostali powiadomieni o odnalezieniu roweru FISCHER przy markecie ILA w Pleszewie na ul. Słowackiego. Jednoślad pozostawiono w dniu 13 sierpnia br. Rower posiada koszyk, w którym znajduje się, m.in. torba z książkami. Właściciela odnalezionego roweru prosimy o kontakt z naszą jednostką pod numerem tel. 62 742-92-00.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 1391